Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

Горджусь, що закінчив рідний фізмат

 

Гром'як Мирон Іванович

Університет

Університет є освітнім і культурним центром Тернополя, престижним і передовим вищим навчальним закладом.
Сьогодні в університеті на 13 факультетах за 30-ма спеціальностями навчається близько 8-ми тисяч студентів із 10 областей України та Республіки Крим
Університет має належну навчально-технічну базу: 6 навчальних корпусів, навчально-виробничі майстерні, навчально-спортивний комплекс, ботаніко-ентомологічний заказник загальнодержавного значення, агробіостанцію, спортивно-оздоровчий табір. До студентського містечка належать 6 гуртожитків, студентський будинок культури, 2 їдальні, 2 студентських кафе, готельні кімнати для зарубіжних викладачів і студентів, санаторій-профілакторій.
Підготовці вчителя передує налагоджена система профорієнтаційної роботи. При університеті створено перший в Україні багатопрофільний педагогічний ліцей, в якому готують абітурієнтів із кращих учнів сільських шкіл Тернопільської області для фізико-математичного та фізкультурного факультетів. Тривалий час працює заочна математична школа, яка проводить профорієнтаційну роботу серед учнівської молоді Тернопільщини. У Славутському ліцеї-інтернаті Хмельницької області організовано педагогічні класи, де готують абітурієнтів для природничого та географічного факультетів.
Із 1995 року у відповідності з наказом МО України (№25 від 01.02.1995 р.) при інституті створено навчально-науковий комплекс, до якого увійшли Кременецький педагогічний коледж, Чортківське педагогічне училище, Тернопільський обласний інститут післядипломної освіти. Його діяльність сприяє реалізації ступеневої підготовки педагогічних кадрів, якісному відбору абітурієнтів на навчання у вузі, економії коштів на підготовку педагогічних кадрів.
Навчання в університеті здійснюється виключно державною мовою. Протягом останніх років суттєво оновлено зміст навчальних планів і програм, запроваджено модульно-рейтингову систему навчання, комп'ютерні технології, проліцензовані нові спеціальності, підготовлені програми магістерської підготовки. Студенти університету систематично беруть участь у Всеукраїнських олімпіадах. Лише в 1996 році на 10 олімпіадах студентами університету завойовано 12 призових місць, у т. ч. 7 - перших.
У науковій роботі університету беруть участь 354 викладачі та наукових працівників, що складає 92% їх загальної кількості. Підготовка науково-педагогічних кадрів відбувається в основному завдяки власним можливостям і зусиллям вузу.
Функціонує аспірантура, в якій навчаються 128 аспірантів із 25 спеціальностей та докторантура. За останні чотири роки викладачами та науковими співробітниками університету захищено 10 докторських та 56 кандидатських дисертацій. При університеті діє спеціалізована Вчена рада із захисту дисертацій за спеціальностями: теорія і методика професійної освіти; теорія і методика виховання; трудове навчання; порівняльне літературознавство; теорія літератури.
Ректором даного закладу сьогодні є професор Кравець Володимир Петрович.

 


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.18 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»